RE/MAX Dialog
Mgr. Vladimír Zimmel, LL.M.

Mgr. Vladimír Zimmel, LL.M. Majitel

Hodnocení klientů

0 1 2 3 4 5
5
Reference klientů

Specializace - typ zakázky

Prodej, pronájem

Specializace - typ nemovitosti

Pozemky, byty, domy, komerční nemovitosti, developerské projekty

Informace o makléři

RE/MAX Dialog

Realitní kancelář RE/MAX Dialog je součástí mezinárodní sítě realitních kanceláří RE/MAX. Kancelář působí v Praze a v Středočeském kraji.

Naší vizí je poskytovat elitní, špičkové služby vysoce kvalifikovanými makléři. Naším cílem je prodej a pronájem nemovitostí za nejvyšší možnou cenu. Umíme prodat nebo pronajmout nemovitost rychle a především bezpečně!

Budeme rádi, pokud nám dáte šanci, abychom Vás provázeli celým procesem prodeje či pronájmu Vaší nemovitosti.

Nabídka nemovitostí

Realizace

Reference

Zprostředkování promájmu bytu panem Mgr. Vladimírem Zimmelem bylo provedeno k mé naprosté spokojenosti. Děkuji mu za vstřícnost,přátleské i když profesionální jednání. Mohu tuto firmu bez výhrad doporučit.

Hodnocení: 5/5

Úplné spokojenost jak s komunikací, tak se samotným jednáním s kupujícím a v konečném důsledku bezproblemový prodej nemovitosti vč. servisu a zapsaní do KN.

Hodnocení: 5/5

Perfektní práce.

Hodnocení: 5/5

Pan Vladimír byl velmi proaktivní a svým profesionálním a proklientským přístupem si u mě zajistil důvěru velmi rychle. Zprostředkování pronájmu bytu se panu Vladimírovi podařilo efektivně zařídit dříve, než jsem čekala a to i přesto, že mi vyšel vstříc a pracoval i o vánočních svátcích.

Hodnocení: 5/5

Kontaktní formulář

*
*
*
*
*
phone: fullname: email: fname: