RE/MAX Dialog
Johana Barfussová

Johana Barfussová Makléř

Kontaktovat Johana Barfussová je nezávislým podnikatelem podnikajícím na základě živnostenského listu, IČ 14158701.

Specializace - typ zakázky

Prodej, pronájem

Specializace - typ nemovitosti

Pozemky, byty, domy, komerční nemovitosti, developerské projekty

Informace o makléři

Váš průvodce světem realit.

Díky osobnímu přístupu a preciznosti proměním Váš sen v realitu.

Můj přístup ke klientům je založen na vzájemné důvěře. Jsem si jistá tím, co dělám, a s klienty vždy jednám otevřeně. Budování osobního vztahu s klientem a zároveň poskytování profesionálního servisu je mojí profesní filozofií.

Jsem věčný optimista s úsměvem na tváři a svoji pozitivní energii ráda předávám ostatním.

Moje kariéra se rozběhla již před pár lety, kdy jsem se
začala zajímat o obchodování a investování. Během
jednoho ze seminářů, jsme se zaměřili i na svět realit. Už
od začátku mě reality nadchly. Přišla jsem na to, že
potřebuji pracovat s lidmi, naplňuje mě komunikace a pomoc druhým. Když se tohle poznání spojilo s mojí láskou k nemovitostem, povolání makléřky bylo jasnou volbou. Proto jsem se realitám po pár letech začala věnovat i na profesní úrovni a získala jsem certifikát na realitního zprostředkovatele. Ale reality jsou velmi obsáhlý obor, kde ten, kdo se soustavně nevzdělává a nesleduje vývoj trhu, na něj není schopen adekvátně zareagovat. Věřím, že je důležité být informovaný o aktuálních trendech a právních předpisech, abych mohla klientům poskytnout nejlepší možnou službu.

Snažím se být otevřená a jednat s klienty transparentně. Budování osobního vztahu s klienty a poskytování profesionálního servisu je pro mě prioritou.Kombinace mého nadšení pro realitní trh a neustálého vzdělávání mi poskytuje pevný základ pro poskytování služeb na nejvyšší úrovni.

Jsem Váš pomocník a zástupce v procesu nákupu, prodeje nebo pronájmu nemovitosti. Jsem ten, komu můžete důvěřovat a kdo jedná ve Vašem nejlepším zájmu. Šetřím Váš čas a chráním Vaše zájmy, jsme v tom spolu a já Vám se vším pomůžu. Moje práce pro mě nekončí připsáním provize, ale chvílí, kdy si Vy, můj klient, sednete a s úsměvem si řeknete „Jsem spokojený, máme hotovo“.

Kontaktní formulář

*
*
*
*
*
phone: fname: lname: fullname: